خدمات تخصصی ترجمه و تایپ تمامی مراکز یکسان نیست و ما با افتخار اعلام می کنیم میزان رضایت مشتری از خدمات ما بیش از 93 درصد است. تجربه ی ما در حوزه ترجمه، بیش از 40 حوزه علمی و صنعتی مختلف را پوشش می دهد. توجه و اهمیت به تجربه مشتری در طول انجام سفارش باعث شده ما یکی از بهترین مراکز تخصصی ترجمه شویم.

ما مرکز ترجمه و تایپ ایران، قدرت بسترهای نرم افزاری آنلاین را با تجربه و استفاده از مجموعه ای وسیع مترجمان و تایپیست ها ترکیب کرده ایم تا بتوانیم خدمات بی نظیری در زمینه ی ترجمه و تایپ با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ارایه نماییم. نوع ترجمه، تایپ حجم سفارش و یا اهمیت سفارش دیگر برای شما مساله ای نگران کننده نخواهد بود زیرا ما راه‌حل هایی کافی برای نیازهای شما داریم.

تحویل سریع تر سفارش به مشتری

با توجه به سیاست های در نظر گرفته شده در بخش مدیریت، اکثر سفارش ها (71 درصد) معمولا یک روز زودتر از زمان تعیین شده آماده و برای مشرتی ارسال می شود

تحویل کار از همکار در چند مرحله

مترجم و تایپیست کارهای خود را در چند مرحله ارسال می کنند. این تقسیم بندی براساس حجم، مدت زمان انجام سفارش، کیفیت و حساسیت برای هر سفارش متفاوت است

نظارت بر انجام صحیح سفارش

در تمامی مراحل انجام سفارش، بخش نظارت بر کیفیت و انجام سفارش براساس برنامه تعیین شده نظارت مستقیم دارد. تا در صورت بروز مورد پیش بینی نشده، در سریع ترین زمان برطرف گردد

تحویل سفارش در زمان درخواستی شما

مرکز ترجمه و تایپ ایران به خوبی از اهمیت زمان برای شما عزیزان اطلاع دارد. از همین رو یکی از بزرگترین دغدغه های این مرکز، تحویل سفارش سریع تر از زمان تعیین شده برای هر یک از سفارش های ترجمه و تایپ است. مترجم یا تایپیست هر یک از سفارش های خود را براساس حجم، زمان و اهمیت سفارش باید در 3 تا 10 مرحله ارسال نماید. به کمک این روش، با ارسال هر بخش، در همان لحظه کار انجام شده توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود و در صورت مناسب نبودن کیفیت ترجمه یا تاخیر در انجام یا ارسال سفارش، در همان مرحله، راه حل مناسب انتخاب و جایگزین می شود.

یکی دیگر از راه حل های مرکز ترجمه و تایپ ایران در مدیریت سفارش های خود، اطلاع دقیق و امتیاز بندی شدن وضعیت هر یک از مترجم و تایپیست های مرکز می باشد. برای هر سفارش پس از اتمام کار در زمینه هایی مانند انجام تخصصی کار، رعایت موارد درخواستی مشتری، خوش قولی در تحویل به موقع و بسیاری معیارهای دیگر به همکار خود امتیاز می دهیم و گزارش هایی به روز شده به صورت وضعیت همکار در یک ماه گذشته، در سه ماه گذشته و در طول همکاری و همچنین گزارش وضعیت ماهانه برای هر همکار صادر می شود. با این اطلاعات جمع آوری شده کارشناسان برای هر سفارش، مناسبت ترین همکار را انتخاب می کنند.

اگر سفارش ترجمه و تایپ شما، شرایط خاصی دارد که در حالت های استاندارد تعریف شده وجود ندارد، همیشه در زمان ثبت سفارش خود می توانید موارد مورد نیاز مانند تحویل سفارش در زمانی مشخص، رعایت یک سری نکات (رسم شکل، تایپ فرمول، ترجمه جدول ها و ...) و یا انجام کار براساس یک سری تخصص را نوشته تا همکاران ما سفارش را بر همان اساس انجام دهند.

با داشتن تجربه بیش از 4 سال خدمات ترجمه و تایپ، گروه بزرگ با تخصص های مختلف، متعهد، دلسوز و آماده به خدمت، این امکان برای شما فراهم شده است که حتی سفارش های سخت و دشوار خود را به راحتی به ما سپرده تا همکاران به بهترین نحو و در زمان درخواستی شما سفارش را انجام دهند.


سفارش خود را همین الان ثبت نمایید

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش