متخصص ها
تنها با ما کار می کنند

علت سرعت ما

صدها مترجم و تایپیست حرفه ای با تجربه طولانی از سراسر ایران با ما همکاری دارند. تمامی همکاران از آزمون های مختلف عبور کرده اند.
ما به صورت روزانه با تمامی همکاران خود در ارتباط هستیم. این ارتباط در زمان انجام سفارش توسط همکار افزایش پیدا می کند، به صورت مداوم به سوالات و ابهامات همکاران پاسخ داده می شود و نکات فنی لازم به صورت پیوسته به آن ها یادآوری می شود

علت کیفیت ما

مترجمین و تایپیست ها برای استخدام راه دشواری را طی می کنند. ابتدا باید در آزمون زبان عمومی شرکت کنند، با کسب امتیاز مورد نیاز در آزمون تخصصی شرکت خواهند کرد و سپس به صورت آزمایشی یک ماه همکاری می کنند.

علت کیفیت ما

تمامی مترجم ها در رشته ای ترجمه می کنند، که در آن تحصیل کرده اند و تخصص های لازم را دارند، این درحالیست که آن ها دارای مدرک معتبر زبان انگلیسی و ترجمه تیز هستند.
تمامی سفارش ها قبل از ارسال توسط کارشناسان در سطوح مختلف بررسی و اشکالات آن ها رفع می گردد. هر کارشناس پس از بررسی سفارش به همکار مربوطه یک امتیاز می دهد. این امتیازها وضعیت هر همکار را در آینده مشخص می کند، همچنین مشتریان نیز می توانند پس از دریافت سفارش، نظر خود را به صورت کامل توضیح دهند یا با ستاره های در نظر گرفته شده، به سفارش انجام شده امتیاز دهند.
این امکان برای مشتریان ایجاد شده است که بتوانند مترجم یا تایپیست خود را انتخاب نمایند، یعنی مشخص کنند کدام همکار سفارش های آنها را انجام دهد.

به تیم همکاران ما بپیوندید

به مجموعه بزرگ و در حال رشد مرکز ترجمه و تایپ ایران بپیوندید و برای خود کسب درآمد کنید

سفارش خودت رو شروع کن

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش