نکات آموزشی ترجمه و تایپ

بهترین تکنیک ها برای افزایش سرعت تایپ کودک شما

بهترین تکنیک ها برای افزایش سرعت تایپ کودک شما

داشتن قدرت تایپ خوب این روزها یک مهارت ضروری است.امروزه بیشتر کارها با کامپیوتر انجام  میشوند و کارآمدی مهم است. داشتن قدرت و اعتماد هنگام تایپ کردن با کامپیوتر مهارتی است که کارگزاران هنگام استخدام  به آن توجه میکنند. اطمینان از اینکه کودک شما این توانایی ها را داشته باشد مهم است.

 

کامپیوترها همیشه لازم هستند

سرعت تایپ برای کارگزاران بسیار مهم است. از آنجا که کامپیوتر خیلی از برنامه های پیچیده را اجرا میکند، مهم است که شخصی که با آن کار میکند در فشردن دکمه ها کارشناس باشد. سرعت تایپ برای بسیاری از کارها مهم است، از جمله کارهای صنعت خدمات( که مشتریان همیشه عجله دارند) و همچنین برای دانش آموزان (که امروزه اکثر برنامه های آموزشی آنها مبنی بر کامپیوتر است). اگر کودکی یادنگرفته باشد  که صحیح و سریع تایپ کند، خودش را از معلم و سایر دانش آموزان وهمکلاسی هایش عقب میبیند.

بازی های تایپ

جدا از استفاده از نرم افزارها و سایر تاکنیک های خلاق، یک روش برای کودک برای یادگیری افزایش سرعت تایپ بازی آنلاین است. بازی های آنلاین زیادی وجود دارد که برای کودکان طراحی شده اند و میتوانند کمک بزرگی برای تایپ باشند. افزایش سرعت تایپ زمان و تمرین میبرد و بازی های آنلاین قطعا به کودکتان کمک میکند که بداند کلیدها کجا قرار گرفته اند و این به افزایش سرعت تایپ کمک میکند.

کلاس رفتن

درس های تایپ سه هدف دارند: سرعت، نظم و دقت. البته که بچه ها سرعت دارند اما معمولا در نظم و دقت خوب نیستند. برای کودکان، درس های تایپ چیز جذابی نیست، بنابراین والدین چگونه چیزی پیدا کنند که کودکشان از آن لذت ببرد و نتیجه هم بگیرد؟ درس های تایپ برای کودکان باید سرگرم کننده باشد.بسیاری از برنامه های تایپ برای کودکان پر از رنگ های جذاب، موزیک و انیمیشن برای جلب توجه کودکان است.  اگرچه، مهمترین چیز این است که این برنامه ها در افزایش دقت و صحت تایپ کودک شما موثر هستند. این بستگی به والدین دارد که از این بابت مطمئن شوند.

مشارکت فعال والدین میتواند اطمینان دهد که کودکان یاد گرفته اند که صحیح و سریع و دقیق تایپ کنند. تنها روزی 15 دقیقه صرف کمک به فرزندتان در این مورد کند و نتایج عالی ان را خواهید دید.

 

آموزش افزایش سرعت تایپ

گستره وسیعی از روش ها برای یک کودک وجود دارد که یادبگیرد چگونه سرعت تایپش را بهبود دهد. بسیاری از کودکان صبر لازم را ندارند. و ترجیه میدهند زمانشان را در اینترنت و بازی کردن بگذرانند. این تمرین اضافی نهایتا کمک کننده است اما شما باید از یک برنامه تایپ خوب استفاده کنید که مطمئن شوید که آنها شکل درست و جای درست حروف را بدون نگاه کردن یاد میگیرند.همانطور که گفته اند، تمرین ها مفید بوده اند! هرچه کودکی وقت بیشتری صرف تایپ کند سرعت تایپش بیشتر میشود.

 

بیشترین سرعت تایپی که ثبت شده 216 کلمه در دقیقه است که توسط استلا پاژوناس در 1946 با استفاده از یک تایپ کننده الکتریکی ibm ثبت شده است. اکنون، سریعترین تایپیست انگلیسی زبان باربارا بلک بورن است که سرعت 212 کلمه در دقیقه را در تستی در سال 2005 را با استفاده از کیبود ساده دووراک بدست آورده است.

سرعت متوسط 41.4 کلمه در دقیقه است. این خیلی کمتر از رکوردهای ثبت شده و حتی کمتر از سرعت مورد نیاز برای موفقیت در دنیای کار است. هرچند سرعت خوبی بنظر می اید.

 

 

چه کسانی سریعتر تایپ میکند؟

سرعت متوسط تایپ برای پسران 44 کلمه در دقیقه است که کمی بیشتر از سرعت دختران ( 37 کلمه در دقیقه) میباشد.  این کمی عجیب است زیرا آمار نشان میدهد که دختران واقعا از تمرین کردن مهارت های تایپشان بیشتر لذت میبرند.  میتوانید هر زمان یک تست تایپ آنلاین را امتحان کنید و مهارت های تایپتان را امتحان کنید و ببینید ایا از میانگین سریعتر هستید یا نه.

 

هیچ خطایی؟

متوسط دقت یک تایپیست 92% است به این معنا که برای هر 100 کلمه 8 کلمه را خطا میکنند. دقت مطلوب برای موقعیت های تایپ حرفه ای در حدود 97 درصد یا بالاتر است.

 

بالاتر از میانگین

تمرین یک فاکتور کلیدی برای تبدیل شدن به یک تایپیست حرفه ای یا تایپیستی با مهارت قابل قبول است. بیایید آنرا تکرار کنیم تمرین، تمرین، تمرین. تحلیل فعالیت نشان داده است که مردمی که سریعتر از میانگین تایپ میکنند سه برابر بیشتر تمرین کرده اند.

 

چه زمانی شروع به یادگیری کنیم

مهارت های خوب تایپ میتواند به افراد جوان کمک کند که نتیج بهتری در مدرسه یا دانشگاه بگیرند و پیشنهادات کاری بهتری در هنگام اتمام تحصیل داشته باشند. 65 درصد از کسانی که یاد میگیرند سریعتر تایپ کنند زیر 24 سال هستند.

هدف اصلی از یادگیری تایپ یا بهبود مهارت های تایپ بعد از 35 سال موفقتر شدن در شغل فعلی است.

 

انگیزه

بهبود مهارت های تایپ برای هر فرد زیر 18 سال الزامی است اما هرکسی میتواند از تمرین کردن سود ببرد. میانگین سرعت یکی از مهارت های کلیدی لیست شده در رزومه شماست.

 

اطلاع از تعرفه تایپ ها

مطالب مرتبط

نوشتن برای ترجمه، 10 نکته حرفه

نوشتن برای ترجمه، 10 نکته حرفه ای برای افزایش کیفی

ساختارهای نانو یک بعدی، تکنیک

One-Dimensional Nanostructures Electrospinning Te

چرا دفاتر حقوقی تایپ اسناد حقو

چرا دفاتر حقوقی تایپ اسناد حقوقی خود را به متخصصان

چگونه می توانید اطمینان حاصل ک

چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که ترجمه شما همی

چگونه بهترین خدمات تایپ را با

چگونه بهترین خدمات تایپی با قیمت های پایین را دریا

کجا می‌توانم یک سرویس تایپ حرف

کجا می‌توانم یک سرویس تایپ حرفه‌ای پیدا کنم؟ تایپ

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش