تخفیف‌ 15 درصدی سفارش های ترجمه از 7 مهرماه

جشنواره ترجمه به مناسبت روز جهانی ترجمه برگزارمی‌شود


تخفیف‌ 15 درصدی سفارش های ترجمه از 7 مهرماه

جشنواره ترجمه به مناسبت روز جهانی ترجمه از 7 مهرماه آغاز و تا 14 مهر ماه ادامه دارد. همه مشتریان می توانند با ثبت سفارش ترجمه خود در سایت و ثبت کد تخفیف، از 15 درصد تخفیف بهره مند شوند.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی مرکز ترجمه و تایپ ایران، جشنواره تخفیف‌ ترجمه این مرکز با عنوان جشنواره ترجمه به مناسبت روز جهانی ترجمه و در دوره زمانی 7 مهر ماه تا 14 مهرماه برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی سفارش های ترجمه خود را در سایت ثبت نمایند و کد تخفیف قرار گرفته در کانال تلگرام وب سایت را در بخش کد تخفیف وارد نمایند تا از تخفیف 15 درصدی این جشنواره بهره مند شوند.
مدیرعامل مرکز ترجمه و تایپ ایران مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از خدمات این مرکز فراهم شود.
او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: مرکز ترجمه و تایپ ایران همیشه در تلاش است تا بتواند خدماتی با کیفیت بالاتر نسبت به رقبای خود به مشتریان ارایه نماید. این مرکز به بهانه های مختلف تلاش می کند تا مشتریان خود را بیشتر با سایت آشنا نماید این بار به مناسب روز جهانی ترجمه در نظر دارد یک هفته برای تمامی سفارش های ترجمه که در سایت ثبت و پرداخت شوند 15 درصد تخفیف جشنواره ای را شامل شوند.

مطالب مرتبط

ترجمه و اهمیت مدیریت اصطلاحات

ترجمه و اهمیت مدیریت واژگان بر کسی پوشیده نیست که

ترجمه مقاله محاسبات فراگیر کار

Ubiquitous computing: Applications and research op

هنگام انتخاب یک مرکز ترجمه بای

هنگام انتخاب یک مرکز ترجمه باید به چه مواردی دقت ک

ترجمه مقاله طراحی مواد ترکیبات

Design of biocomposite materials for bone tissue r

20 درصد تخفیف برای تمامی سفارش

تخفیف 20% تمامی سفار ش های ترجمه و تایپ   مرکز ت

ترجمه وب سایت می تواند کمک بزر

ترجمه وب سایت می تواند کمک بزرگی برای کسب و کار شم

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش