اگر در مورد نحوه ی ثبت سفارش سوال دارید

ابتدا در سایت ثبت نام نمایید و بعد ثبت سفارش کنید. در کوتاهترین زمان ممکن برای شما پیش فاکتور ارسال می گردد، در نظر داشته باشید که در سفارش های تایپ پیش فاکتور تقریبی است یعنی در پایان کار ممکن است هزینه کمتر یا بیشتر از مبلغ عنوان شده در پیش فاکتور باشد اما هزینه اعلام شده در سفارشات ترجمه در پیش فاکتور دقیق است. با تایید و پرداخت هزینه پیش فاکتور سفارش برای انجام ارسال می گردد و در موعد مقرر اعلام شده در پیش فاکتور سفارش انجام شده برای مشتری ارسال می گردد.

ثبت نام

اگر در مورد (کیفیت، هزینه و زمان) انجام سفارشات سوال دارید

پس از ارسال سفارش و دریافت پیش فاکتور، هرگونه سوالی که درباره تفاوت سطوح برنزی، نقره ای و طلایی همچنین زمان انجام سفارش و یا کوتاهتر کردن زمان انجام سفارش، همچنین سایر نکاتی که مد نظر شما است که باید توسط مترجم یا تایپیست رعایت گردد را می توانید در تیکت مربوطه ارسال نمایید، همکاران در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند، همچنین می توانید سوالات خود را از طریق سایر راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

ثبت سفارش

اگر در مورد راه های ارسال سفارش سوال دارید

برای ارسال سفارش از طریق وبسایت اگر به مشکل برخوردید می توانید فایل و توضیحات خود را به شماره 09217630191 تلگرام کنید. همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن فایل شما را بررسی می کنند وبرای شما پیش فاکتور ارسال می کنند و تمام سوالات خود را می توانید از همان طریق از همکاران بپرسید.

عضویت در تلگرام

اگر برای اصلاح سفارش سوال دارید

برای تمام سفارشات تایپ و ترجمه خود می توانید درخواست اصلاح سفارش دهید، تا 7 روز پس از دریافت سفارش این امکان برای شما و جود دارد که در تیکت مربوطه مواردی که نیاز به اصلاح دارد را عنوان نمایید، همکاران ما در اولین فرصت سفارش شما برای اصلاح ارجاء می دهند.

پیگیری سفارش

اگر در مورد همکاری با ما سوال دارید

با توجه به تخصص خود فرم های استخدام مربوط به تایپیست و مترجم را پر کنید و رزومه خود را ارسال نمایید، در صورت تایید با شما تماس گرفته می شود. اگر در ارسال فرم همکاری مشکلی دارید می توانید از همه روش ها با ما در ارتباط باشید.

فرم استخدام
شماره تماس
083-38396901
09338225855
ایمیل
mail@trty.ir
ساعت کاری
هر روز ۸ صبح تا ۱۲ شب

دفتر مرکزی

کرمانشاه، پارک علم و فناوری کرمانشاه

درخواست خود را با ما در میان بگذارید

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش