درباره ما

مرکز ترجمه و تایپ ایران فعالیت خود را از سال 1394 با هدف ارائه خدمات تخصصی تایپ و ترجمه آنلاین آغاز نموده است.
ما مجموعه ای از مترجم های متخصص و تایپیست های حرفه ای با سابقه های طولانی را با استفاده از سخت ترین فرآیندهای استخدام، انتخاب و سپس با استفاده از آزمون های مختلف و براساس تخصص، آنها را تقسیم و دسته بندی کرده ایم.

مزیت مرکز ترجمه و تایپ ایران

به کارگیری شبکه ای از مترجمان و تایپیست های با تجربه و ماهر

کنترل کیفیت چند لایه ای و تضمین اصلاح سفارشات جهت رضایت 100 درصدی مشتریان

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی، گارانتی تحویل به موقع سفارشات

پشتیبانی کاملا آنلاین از سفارشات تایپ و ترجمه

درباره ما

مرکز ترجمه و تایپ ایران فعالیت خود را از سال 1394 با هدف ارائه خدمات تخصصی تایپ و ترجمه آنلاین و سطح رضایت 98% مشتریان آغاز نموده است. تجربه ی ما در حوزه ترجمه، بیش از 40 حوزه علمی و صنعتی مختلف را پوشش می دهد. توجه و اهمیت به تجربه مشتری در طول انجام سفارش باعث شده ما یکی از بهترین مراکز تخصصی ترجمه شویم. امروزه یک ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی خوب و تایپ حرفه ای نیاز بسیاری از افراد، دانشجویان، موسسات و شرکت ها است. ما مجموعه ای از مترجم های متخصص و تایپیست های حرفه ای با سابقه های طولانی را با استفاده از سخت ترین فرآیندهای استخدام، انتخاب و سپس با استفاده از آزمون های مختلف و براساس تخصص، آنها را تقسیم و دسته بندی کرده ایم وظیفه ما ارائه ترجمه هایی دقیق با قیمت های انعطاف پذیر مطابق با نیازهای شما است، به همین دلیل سفارشات ترجمه در 3 سطح طلایی، نقره ای و برنزی و به صورت فوری، نیمه فوری و عادی انجام می شود. امروزه، بهترین مترجم ها و تایپیست ها از سراسر ایران در حوزه تخصصی خود با ما همکاری می کنند. مرکز ترجمه و تایپ ایران کیفیت تمام سطوح را تضمین می کند و به مشتریان این اختیار را می دهد که در صورت نارضایتی تا 7 روز نسبت به اصلاح سفارش خود اقدام نمایند. تمام سفارشات این مرکز با نظارت مستقیم کارشناسان انجام می شود که موجب تضمین کیفیت و تحویل به موقع مشتریان می شود.

به تیم همکاران ما بپیوندید

به مجموعه بزرگ و در حال رشد مرکز ترجمه و تایپ ایران بپیوندید و برای خود کسب درآمد کنید

متخصص ها تنها با ما کار می کنند

تمامی مترجم ها در رشته ای ترجمه می کنند، که در آن تحصیل کرده اند و تخصص های لازم را دارند، این درحالیست که آن ها دارای مدرک معتبر زبان انگلیسی و ترجمه تیز هستند. این امکان برای مشتریان ایجاد شده است که بتوانند مترجم یا تایپیست خود را انتخاب نمایند، یعنی مشخص کنند کدام همکار سفارش های آنها را انجام دهد.

تمامی سفارش ها قبل از ارسال توسط کارشناسان در سطوح مختلف بررسی و اشکالات آن ها رفع می گردد. هر کارشناس پس از بررسی سفارش به همکار مربوطه یک امتیاز می دهد. این امتیازها وضعیت هر همکار را در آینده مشخص می کند، همچنین مشتریان نیز می توانند پس از دریافت سفارش، نظر خود را به صورت کامل توضیح دهند یا با ستاره های در نظر گرفته شده، به سفارش انجام شده امتیاز دهند.

صدها مترجم و تایپیست حرفه ای با تجربه طولانی از سراسر ایران با ما همکاری دارند. تمامی همکاران از آزمون های مختلف عبور کرده اند. ما به صورت روزانه با تمامی همکاران خود در ارتباط هستیم. این ارتباط در زمان انجام سفارش توسط همکار افزایش پیدا می کند، به صورت مداوم به سوالات و ابهامات همکاران پاسخ داده می شود و نکات فنی لازم به صورت پیوسته به آن ها یادآوری می شود

مترجمین و تایپیست ها برای استخدام راه دشواری را طی می کنند. ابتدا باید در آزمون زبان عمومی شرکت کنند، با کسب امتیاز مورد نیاز در آزمون تخصصی شرکت خواهند کرد و سپس به صورت آزمایشی یک ماه همکاری می کنند.

آیا یک پروژه ترجمه یا تایپ دارید؟

نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

برای ارتباط با ما می توانید از یکی از روش های زیر استفاده بفرمایید:

ارسال پیام از طریق تلگرام به آیدی های @khojaste و @trtyir

ارسال ایمیل به نشانی mail@trty.ir

آدرس ما: کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه


شماره تماس: 09338225855
38396901-083


ساعات تماس: هر روز 8 صبح تا 12 شب

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش