خدمات تخصصی ترجمه

خدمات تخصصی ترجمه تمامی مراکز یکسان نیست و ما با افتخار اعلام می کنیم میزان رضایت مشتری از خدمات ما بیش از 93 درصد است. تجربه ی ما در حوزه ترجمه، بیش از 40 حوزه علمی و صنعتی مختلف را پوشش می دهد. توجه و اهمیت به تجربه مشتری در طول انجام سفارش باعث شده ما یکی از بهترین مراکز تخصصی ترجمه شویم.

ما مرکز ترجمه و تایپ ایران، قدرت بسترهای نرم افزاری آنلاین را با تجربه و استفاده از مجموعه ای وسیع مترجمان ترکیب کرده ایم تا بتوانیم خدمات بی نظیری در زمینه ی ترجمه با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ارایه نماییم. نوع ترجمه، حجم سفارش و یا اهمیت سفارش دیگر برای شما مساله ای نگران کننده نخواهد بود زیرا ما راه‌حل هایی کافی برای نیازهای شما داریم.

خدمات ترجمه ما

ترجمه مقاله و متون علمی
ما مترجم های خود را در بیش از 40 حوزه مختلف، حوزه هایی مانند فنی و مهندسی (عمران، مکانیک، الکترونیک، کامپیوتر و ...)، علوم (ریاضی، شیمی، فیزیک و ...)، حسابداری، روانشناسی، حقوق و ... و همچنین براساس مدرک تحصیلی، تجربه و بسیاری پارامترهای دیگر با دقت و حساسیت بسیار بالا انتخاب و دسته بندی کرده ایم. همچنین بعد از هر ترجمه، پس از بررسی متن توسط دو کارشناس به مترجم های خود امتیاز می دهیم تا همیشه از وضعیت دقیق آنها مطلق باشیم. مهم نیست متن درخواستی شما برای ترجمه چه نوعی فایلی است. ما ابزاری ساختیم تا درخواست های شما را سریع و راحت بررسی کنیم (شمارش کلمات). نرم افزار ما طیف گسترده ای از فایل ها را مانند ورد، اکسل، پاورپوینت، پی دی اف و تصویر را می پذیرد. ما همچنین فایل های پیچیده تری مانند فتوشاپ رو پشتیبانی می کنیم، همچنین در صورت لزوم از ابزار دیگر نیز می توانیم استفاده کنیم. خدمات ترجمه ما حتی می تواند متن های ترکیبی از مجموعه های مختلفی از آفیس را نیز پشتیبانی کنید.

ترجمه وب سایت
وب سایت شما دروازه ورود به بازارهای بین المللی هست. به همین منظور داشتن یک سایت چند زبانه امروزه ضروری است. با بستر نرم افزاری ترجمه آنلاین، سفارش ترجمه وب سایت برای شما ساده و آسان است. صفحات وب سایت شما توسط شبکه ی مترجمین ما براساس موضوع و محتوا با دقت ترجمه می شود.

ترجمه فروشگاه آنلاین
مطالعات نشان می دهد اگر کلمات و جملات در فروشگاه شما به درستی ترجمه نشده باشد به ویژه زمان هایی که امکان خرید با یک ارز خارجی در فروشگاه شما وجود دارد، مشتریان فروشگاه شما را ترک خواهند کرد. نرخ تبدیل در حال حاضر با درصد اسمی کمتر از 2 درصد می باشد. صاحبان فروشگاه آنلاین دیگر نمی توانند اهمیت سایت های تجاری را نادیده بگیرند. می توانیم فروشگاه های ساخته شده شما را که برگرفته از پرستاشاپ، وردپرس و دیگر نرم افزارها می باشد را به راحتی برای شما ترجمه کنیم.

علت های موفقیت ما در ترجمه

ما چهار عامل کلیدی موفقیت ترجمه را پیاده سازی کردیم تا بتوانیم در تمامی سفارش ها، بالاترین سطح کیفی را حفظ نماییم.


فناوری یکپارچه

شما از هر نقطه از کشور می توانید به خدمات حرفه ای ترجمه ی ما دسترسی داشته باشید. 24 ساعت هر روز و 7 روز هر هفته با ما در ارتباط باشید. ما برای ارایه این خدمات بستری ایمن، ساده و آنلاین فراهم کردیم تا یک تجربه خوب را برای شما بتوانیم ایجاد کنیم.

کیفیت تضمین شده

ما با استفاده از شبکه ای گسترده از مترجمین، فرآیند انتخاب دقیق مترجم و در نهایت بررسی ترجمه انجام شده توسط دو کارشناس، به صورت مداوم حفظ استانداردهای لازم را بررسی می کنیم.قیمت گذاری انعطاف پذیر

مهم نیست سایز (حجم سفارش) یا پیچیدگی سفارش، براساس بودجه و نیاز خود می توانید سطح ترجمه مناسب را انتخاب نمایید. ما همچنین خدمات اضافی مانند انجام فوری یا نیمه فوری، تخفیف بر روی پروژه های با حجم بالا را به شما پیشنهاد می دهیم.ارتباط با شما در زمان انجام سفارش

ارتباطات یک بخش حیاتی در سفارش هست تا شما مطمئن شوید متن نهایی براساس انتظار شما تحویل داده خواهد شد. به همین خاطر هست سیستم به شما اجازه می دهد تا سوالات و درخواست های خود را برای کارشناسان ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان پاسخ شما را بدهند. همچنین شما می توانید قبل از تایید متن تحویلی خود، تا 7 روز درخواست تجدید نظر را در صورت لزوم ارسال نمایید.

سفارش خود را همین الان ثبت نمایید

تماس با ما

کرمانشاه، ساختمان جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه

 

ایمیل:mail[at]trty[dot]ir

تلفن:38396901-083

تلفن:09338225855

 

مدیریت سفارش